Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 07.06.2018 13:50
Avalanche Studios zapowiada nowe IP
229V

Avalanche Studios zapowiada nowe IP

Jedną z gier, które na pewno pojawią się na tegorocznym E3 jest RAGE 2 autorstwa Avalanche Studios. To nie jedyna gra, nad którą pracują ojcowie Just Cause.

Avalanche Studios jest znane przede wszystkim z serii Just Cause. Na najbliższych targach E3, na konferencji Bethesdy zostanie zaprezentowana najnowsza produkcja studia - RAGE 2.

RAGE 2 bez lootboksów, ale ze wsparciem popremierowym

Kontynuacja post-apokaliptycznej strzelanki z 2010 roku - RAGE 2 - została zlecona Avalanche Studios - ojcom serii Just Cause czy też gry Mad Max z 2015 roku. Okazuje się, ze to nie wszystko nad czym pracują obecnie deweloperzy.

Założyciel studia, Christofer Sundberg wczoraj o 17:06 opublikował na swoim Twitterze post, w którym poinformował, że w ciągu 24 godzin od publikacji treści zostanie ujawniona nowa marka stworzona przez Avalanche Studios. Na razie nie wiele wiadomo, jednak deweloper podzielił się fotografią, na której widać jak ktoś wraz z kompanem celuje z pistoletu do jakiegoś potwora. Za kilka godzin powinniśmy wiedzieć więcej na temat tajemniczej produkcji studia, która prawdopodobnie również pojawi się na tegorocznych targach E3.

 

Źródło: Twitter (@CHSundberg)

Tagi: Avalanche Studios e3 e3 2018 nowe ip