Anna Jurak Anna Jurak 06.06.2018 14:10
Overwatch - Symmetra doczekała się sporych zmian
398V

Overwatch - Symmetra doczekała się sporych zmian

Nowa Symmetra przestaje być bohaterem wsparcia. Zostaje za to przekwalifikowana na postać atakującą. Co dokładnie się zmieniło?

Symmetra przeszła ogromną przemianę, która ma na celu uczynić ją bardziej elastyczną i użyteczną podczas walki. Będzie nie tylko bardziej wytrzymała, ale i skuteczniejsza w ataku. Nowa Symmetra jest już dostępna do przetestowania na publicznym serwerze testowym.

Overwatch - Nendoroid Sombra zapowiedziana

Oto lista zmian jakich doznała:

  • Projektor fotonowy - wiązka nie blokuje się już na pojedynczym przeciwniku. Dzięki temu możliwym jest zadanie znacznie większej ilości obrażeń i zwiększenie zasięgu o 10 metrów. Zwiększające się ciągłe obrażenia zostały zmienione z 30/60/120 na 60/120/180. Kula energetyczna również doznała zmian. Zamiast przebijać wrogów, eksploduje po kontakcie z przeciwnikiem. Szybkość pocisku, prędkość ładowania oraz ilość zadawanych obrażeń zostały zwiększone.

 

  • Wieżyczka strażnicza - Symmetra nie musi już zbliżać się do miejsca, w którym chce umieścić wieżyczkę. Od teraz może w nie wycelować z oddali. Jednak zmniejszono ilość wieżyczek do trzech. Co za tym idzie będą one silniejsze i bardziej wytrzymałe niż poprzednio.

 

  • Teleporter - nowy Teleporter działa znacznie inaczej niż oryginalny i będzie używany na różne sposoby. Gracz może teraz umieścić wyjście daleko (do 25 metrów), a wejście zostanie ustawione przed nim automatycznie. Teleporter będzie aktywny przez 10 sekund, a jego wytrzymałość obniżono do 300. Jednak teleporter może teraz przenieść również rzeczy takie jak opona Złomiarza. Jeśli wejście lub wyjście zostanie zniszczone, znikną wspólnie.

 

  • Bariera Fotonowa (Ultimate) - zamiast tworzyć małą okrągłą barierę, która porusza się do przodu, Symmetra tworzy teraz ogromną nieruchomą ścianę, która obejmuje i przecina całą mapę. Wytrzymałość ściany wynosi 5000.

Overwatch - nowa Symmetra na PTR

 

Źródło: us.forums.blizzard.com, YouTube (WhiteHawke8)

Tagi: Activision Blizzard blizzard Overwatch pc playstation 4 wideo xbox one