Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 06.06.2018 14:30
ASUS pokazał nowe akcesoria dla graczy z rodziny TUF Gaming
281V

ASUS pokazał nowe akcesoria dla graczy z rodziny TUF Gaming

ASUS zaprezentował nowe produkcji z serii TUF Gaming. Mysz, klawiatura, słuchawki oraz obudowa dołączają do rodziny sprzętu ASUSa.

Rodzina ASUS TUF Gaming to szybko rozrastająca się marka akcesoriów i podzespołów dla początkujących graczy. Jej celem jest umożliwienie nawet najbardziej niedoświadczonemu z graczy na wejście w świat gier. Wszystko zaczęło się od płyt głównych, jednak ASUS rozwija markę dalej. Niedługo w nasze ręce wpadną mysz, klawiatura, słuchawki oraz obudowa.

ASUS pokazuje nowe peryferia sygnowane logo ROG

Mysz TUF Gaming M5

Myszy to szczególnie podatne na zużycie urządzenia. Dlatego M5 została pokryta specjalną, wytrzymałą farbą. Zastosowano w niej również przełączniki Omron, które mogą wytrzymać nawet 50 milionów kliknięć. Nie zużyją się więc nawet przy bardzo intensywnych sesjach gamingowych. Każdy z przycisków myszy jest programowalny w aplikacji Armoury II. Zastosowany czujnik optyczny pozwala na pracę z DPI na poziomie 6200. Jest to czułość wystarczająca nawet profesjonalnym graczom. 

Klawiatura TUF Gaming K5

Klawiatura to drugie po myszce najbardziej eksploatowane peryferium komputerowe. Zagraża jej wiele rzeczy w tym rozlanie napojów. Klawiatura K5 nie boi się jednak takich błahostek, a jej wodoodporna obudowa pozwoli wytrzymać do 60ml płynu. Przyciski zostały pokryte trzema warstwami farby co zapewni im większą wytrzymałość na zdrapanie. Pod każdym klawiszem znajdują się przełączniki typu Mecha-Brane (mechaniczne-membranowe). Dzięki specjalnemu typowi membrany zapewniają wrażenie pracy na klawiaturze mechanicznej. Tutaj również mamy możliwość konfiguracji każdego z klawiszy w aplikacji Armoury II. 

Słuchawki TUF Gaming H5

Słuchawki TUF zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości, stylu i wygodzie użytkownika. Pałąk ze stali nierdzewnej oferuje odpowiednią wytrzymałość, a przy tym nadaje urządzeniu wyglądu premium. Każda z poduszek nausznych zawiera 50 milimetrowy przetwornik Essence, który jest wspomagany hermetyczną komorą dla poprawienia jakości dźwięku. Słuchawki oferują też wbudowany mikrofon oraz specjalny przetwornik na USB, który pozwoli uruchomić dźwięk przestrzenny.

Obudowa TUF Gaming GT501

Obudowa TUF Gaming GT 501 to emanująca wojskowym stylem zbrojownia dla naszych podzespołów. Stalowa konstrukcja stanowi bezpieczną bazę dla naszych cennych komponentów. Szybka z przyciemnianego hartowanego szkła pozwala na podziwianie swoich części, a bawełniana rączka umożliwi wygodne przenoszenie sprzętu na różne imprezy Lanowe.

Wnętrze obudowy pozwala na swobodne rozmieszczenie okablowania, a nawet na podpięcie taśm LED. Dodatkowo posiada mnóstwo miejsc na wentylatory, aby zapewnić jak najbardziej wydajne chłodzenie. Fabrycznie wyposażona jest w trzy 140 mm wentylatory. Kolejne miejsca znajdują się na górze oraz przedzie obudowy i pozwalają na montaż chłodzenia wodnego. Filtry przeciw kurzowe znajdują się na dole, górze i przedzie obudowy.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: asus peryferia sprzęt TUF Gaming GT501 TUF Gaming H5 TUF Gaming K5 TUF Gaming M5