Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.06.2018 21:48
Warner Bros. coś zapowiada. Może być to nowy Hitman
352V

Warner Bros. coś zapowiada. Może być to nowy Hitman

Warner Bros. Interactive postanowiło dołączyć do wydawców, którzy coś pokażą przed E3. Wiele wskazuje na to, że powiązane jest to z serią Hitman od IO Interactive.

Warner Bros. Interactive co prawda konferencji na E3 nie ma, ale kilka gier chce pokazać. Poza ostatnio wydanym Śródziemiem, wydawca nie ma nic oficjalnie w planach. Nieoficjalnie wiemy za to, że nad nową grą pracuje Rocksteady, podobnie jak twórcy Batman: Arkham Origins.

W najnowszego Hitmana zagrało już 13 milionów graczy

Ostatnio Warner pod swoje skrzydła przygarnął także IO Interactive z Hitmanem, którego pudełkową wersję wydano w maju. Dzisiaj wydawca wrzucił tajemniczego tweeta, który mówi nam o planowanej zapowiedzi w czwartek.

Niektórzy momentalnie uwierzyli, że teaser gdzie widać tor wyścigowy oznacza zapowiedź Super-Mana (nie wiem w jaki sposób do tego doszli...). Ale gdy powiążemy to z zajawką z oficjalnego profilu Hitmana, łatwo można się domyślić, że to powiązane zapowiedzi.

Ponadto jak zauważył jeden z użytkowników Twittera, jeden z samochodów ma za sponsora Hamsun. Olivia Hall, poboczna postać z pierwszego sezonu Hitmana, powiązana jest z biznesem Hamsun Oil działającym na Islandii.

Tagi: Hitman IO Interactive Warner Bros. Interactive