Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 04.06.2018 19:55
Ralph Demolka w internecie na nowym zwiastunie
459V

Ralph Demolka w internecie na nowym zwiastunie

Ralph Demolka zagościł na nowym kolorowym zwiastunie przedstawiającym fantastyczną podróż do disneyowskiego świata Internetu.

Wielka podróż Ralpha Demolki i Vannelope do rozległego świata Internetu została pokazana na nowym zwiastunie. W trakcie filmowej wycieczki do disneyowskiej wersji Internetu znajdziemy Amazona, Gwiezdne Wojny i księżniczki, a także wiele innych odniesień do popkultury. 

Ralph Demolka w internecie. Pierwszy zwiastun animacji Disneya

W kontynuacji historii Ralpha i Vanellope nasz duet wyruszy do Sieci, aby znaleźć rozwiązanie błędu w grze Sugar Rush. W trakcie podróży połączą oni siły z najróżniejszymi indywiduami, jak Yesss, główny algorytm stron BuzzTube, a także wyszukiwarka o imieniu KnowsMore. Czy bohaterom uda się zdobyć odpowiedzi, zanim Ralph zrobi to, co potrafi najlepiej, czyli zdemoluje Internet? Tego dowiemy się już w styczniu.

Ralph Demolka w internecie - zwiastun

Ralph Demolka w internecie powtórzy to, co zapoczątkowała pierwsza część, czyli piękną historię o przyjaźni udekorowaną easter eggami dla całej rodziny.

Źródło: YouTube (Walt Disney Animation Studios)

Tagi: Disney film animowany Ralph Breaks the Internet Ralph Demolka ralph demolka w internecie trailer wreck-it ralph zwiastun