Kacper Mądry Kacper Mądry 04.06.2018 08:15
Jurassic World Evolution. Jak będziemy opiekować się dinozaurami?
634V

Jurassic World Evolution. Jak będziemy opiekować się dinozaurami?

Jurassic World Evolution wydaje się mieć na siebie pomysł. Twórcy opowiadają o tym jak będziemy musieli zajmować się naszymi dinozaurami?

Jurassic World Evolution ma premierę już za chwilę, więc wydawca prezentuje kolejny materiał tłumaczący zasady gry. Czego powinniśmy się spodziewać w tej grze strategicznej?

Twórcy Jurassic World Evolution o przejmowaniu kontroli podczas rozgrywki

Jurassic World Evolution zawierać będzie tradycyjne elementy tego typu gier. W naszym parku zadbamy o odpowiednią ekonomię, aby stale móc oferować klientom nowe atrakcje.

Jurassic World Evolution - dziennik deweloperski

Aby park mógł się rozwijać i przyjmować nowych gości, wpierw będziemy musieli zadbać o nasze "atrakcje". Dinozaury z Jurassic World Evolution pozyskamy zbierając ich dane genetyczne, które następnie pozwolą w specjalnych inkubatorach odtworzyć dawne stworzenia.

To jednak nie koniec. Aby dinozaury mogły się prawidłowo rozwijać będziemy musieli zadbać o ich dietę oraz przygotować okolicę odpowiadającą ich typowi. Nie możemy oczywiście zapomnieć o odpowiednim bezpieczeństwie, ponieważ głównym celem stworzeń w będzie ucieczka z parku.

Źródło: https://www.dualshockers.com/jurassic-world-evolution-third-developer-diary/

Tagi: frontier developments Jurassic World Evolution pc playstation 4 Universal Studios xbox one