Kacper Mądry Kacper Mądry 01.06.2018 17:02
God of War bije rekordy popularności na YouTube
744V

God of War bije rekordy popularności na YouTube

God of War ma sporą szansę zgarnąć tytuł gry, która najszybciej zdobyła miliard wyświetleń w serwisie YouTube. Jak prezentują się statystyki innych gier?

God of War za kilka dni będzie mógł chwalić się nowym rekordem. Jeśli popularność tytułu nie zacznie gwałtownie spadać stanie się on grą, która najszybciej zdobyła miliard wyświetleń w serwisie YouTube.

God of War. Cory Barlog komentuje relację Kratosa z synem oraz spotkanie z Nieznajomym

Od czasu premiery w dniu 20 kwietnia tego roku, God of War osiągnął w serwisie YouTube 728 milionów wyświetleń. Jeśli tempo wzrostu się nie zmieni, będzie to oznaczało, że w czerwcu lub lipcu gra przekroczy barierę miliarda wyświetleń. Będzie to również nowy rekord.

Aktualnie to Fortnite jest najczęściej oglądaną grą na YouTube, wyprzedzając w marcu Minecrafta. Fortnite na przekroczenie miliarda wyświetleń potrzebował pięciu miesięcy. Sporą liczbę widzów przyciągnęły zmagania graczy w trybie Battle Royale.

God of War jest najlepiej sprzedającą się grą kwietnia 2018 roku. Produkcja Sony Santa Monica może pochwalić się również tytułem najszybciej sprzedającej się produkcji na wyłączność na PlayStation 4. W ciągu trzech dni od premiery sprzedano 3,1 miliona sztuk, a po miesiącu było to już 5 milionów.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/06/01/god-of-war-on-track-to-become-fastest-game-to-reach-1-billion-views-on-youtube

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica