Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 31.05.2018 16:23
Frostpunk - szczegóły nowej zawartości
405V

Frostpunk - szczegóły nowej zawartości

Frostpunk okazał się strzałem w dziesiątkę dla studia 11 Bit Studios, które obiecało rozwijać produkcję. Wiadomo już jakie atrakcje czekają na fanów. 

Wraz z końcem kwietnia zadebiutował najnowszy tytuł 11 Bit Studios - Frostpunk. Sukces przyszedł zaledwie trzy dni po premierze gry, co zaowocowało obietnicą dostarczania nowej zawartości. 

Frostpunk - pierwsze wyniki sprzedaży

W oficjalnym komunikacie prezes 11 Bit Studios, Grzegorz Miechowski zapowiedział darmowe dodatki dla Frostpunka. Szczegóły mieliśmy poznać jeszcze w maju i faktycznie, w ostatnim dniu miesiąca ujawniono informacje dotyczące nadchodzącej zawartości.  Gra otrzyma dodatki w tym i następnym roku. W 2018 roku zadebiutują:

  • Survivor – specjalny tryb dla największych wymiataczy, który odblokuje męczące modyfikatory, m.in. granie w 120 stopniach Celsjusza. Rozszerzenie zadebiutuje w czerwcu.
  • Podstawowe opcje dostosowania: Personalizacja ludzi i maszyn.
  • Nowy scenariusz (The Builders): To najważniejsza aktualizacja w 2018 roku. Gracze otrzymają zupełnie nowy scenariusz z własną historią i wyzwaniem.
  • Endurance - nowy tryb gry. Jest to odpowiedź deweloperów na „niekończącą się zabawę” a la sandboks.  Endurance ma zawierać kilka ciekawych elementów wyróżniających rozgrywkę.
  • Winter Snapshots - tryb, w którym będziemy mogli robić własne zdjęcia, screenshoty Nowego Londynu. Twórcy zapowiadają także specjalną niespodziankę związaną z tym trybem, ale na razie nie ujawniono szczegółów.

W 2019 roku 11 Bit Studios zaimplementuje kolejne duże rozszerzenia, ale deweloperzy zapewniają, że w ciągu najbliższych miesięcy Frostpunk otrzyma również wiele łatek, aktualizacji, poprawek dotyczących stabilizacji. 

Źródło: https://steamcommunity.com/games/323190/announcements/detail/1651012883659814948

Tagi: 11 Bit Studios dodatki Frostpunk