Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 30.05.2018 12:03
Demo Project Wingman dostępne
496V

Demo Project Wingman dostępne

Jeśli lubicie gry o lataniu samolotem bojowym, to z pewnością narzekaliście na brak gier w tym gatunku. Project Wingman może to zmienić.

Project Wingman to rozwijana niezależnie gra akcji w której wcielimy się w rolę pilota samolotu bojowego. Gra ma być dostępna na PC i przyjazna zarówno graczom spragnionym wartkiej akcji, jak i tym szukającym czegoś bardziej wymagającego. Przemierzymy przestworza pól bitew wzorowanych na alternatywnej historii.

Humble Arma 2018 Bundle

Jeśli chcecie spróbować swoich sił jako pilot myśliwca to na oficjalnej stronie Kickstartera projektu pojawiło się demo. Każdy z nas może je ściągnąć i przetestować w jakim stanie znajduje się obecnie produkcja. Aby to zrobić wystarczy wejść w TEN link. Demo oferuje 3 misje singleplayerowe, 3 różne samoloty i 10 typów uzbrojenia do wyboru. W niedalekiej przyszłości pojawi się prototyp nowego trybu - Conquest.

Project Wingman - oficjalny trailer

Twórcy przypominają, że gra znajduje się w fazie alfa testów i proszą o wyrozumiałość w przypadku napotkania błędów. Docenią też każdy rodzaj wsparcia w walce z nimi. Jeśli ogracie demko to nie zapomnijcie wypełnić ankiety, w celu wsparcia twórców i ich projektu.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/rb-d2/project-wingman/description

Tagi: kickstarter Project wingman symulator wideo