Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.05.2018 08:00
Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee - potwierdzone! Data premiery, informacje o grze
515V

Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee - potwierdzone! Data premiery, informacje o grze

Plotki się potwierdziły. Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee to nowe tytuły w serii Pokemon, które trafią na Switcha już tej jesieni.

Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee do sprzedaży na Switcha trafią już 16 listopada 2018 roku. Będzie to pełnoprawna gra, mocno czerpiąca pomysły z Pokemon Go, z którym zresztą będzie współpracować i te Pokemony, które złapiemy w grze, będziemy mogli przenieść do mobilnej gry.

Jurassic World: Alive dostępne! Łap dinozaury i walcz nimi jak w Pokemon GO

Czego możemy oczekiwać po Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee? Gra inspirowana jest Pokemon Yellow, co oznacza, że dostaniemy oryginalne 151 Pokemonów z obecnymi formami Alolan, a także jednym nowym Pokemonem. Pikachu i Eevee będą za nami podążać i dostaniemy opcję ich ubierania.

Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee - oficjalny zwiastun

Gry zostaną pozbawione losowych walk. Pokemony będą widoczne na polu eksploracji, ale nie będziemy z nimi walczyć. Łapać będziemy je tak, jak robimy to w Pokemon Go. Walki stoczymy wyłącznie z trenerami. Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee dostaną opcję lokalnej kooperacji, a także grę przez Sieć. Pojawi się także nowe urządzenie - Poke Ball Plus, stanowiące kontroler.

Na oficjalnej stronie gry na Japonię mamy informację, że gry są tytułami głównej serii i nie powinny być traktowane jako spin-offy.

Tagi: nintendo switch Pokémon Let's Go! Eevee Pokémon Let's Go! Pikachu wideo

Nie przegap