Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 29.05.2018 17:20
World War 3 - zwiastun, szczegóły, wczesny dostęp
3646V

World War 3 - zwiastun, szczegóły, wczesny dostęp

World War 3 to FPS od polskiego studia - The Farm 51 - odpowiedzialnego za m.in. Get Even. Gra w końcu doczekała się konkretnych informacji i pełnego zwiastuna. 

World War 3 to militarny FPS osadzony we współczesnych realiach zapowiedziany jeszcze w 2016 roku. The Farm 51 w końcu ujawniło sporo informacji na temat swojej najnowszej produkcji. 

World War 3. Polskie Farm51 zawalczy z Battlefieldem i Call of Duty

World War 3 to gra wieloosobowa, która stawia na współpracę drużynową, autentyczne lokacje i rozbudowaną personalizację postaci. Twórcy obiecują rozwinięty system balistyki, fizykę pojazdów, realistycznie odwzorowane uzbrojenie oraz zaawansowaną symulacje pancerzy. Gra ma nagradzać graczy za inicjatywę w ramach zespołu. W World War 3 staniemy po stronie Napastnika lub Obrońcy, a tytuł nie będzie narzucał nam ograniczeń w doborze wyposażenia.

World War 3 jeszcze w tym roku ma trafić do Wczesnego Dostępu Steam, gdzie dostępne będą dwa tryby:

  • Warzone - dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. 
  • Recon - tryb nastawiony taktykę umożliwiający graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia.

Gra jest tworzona we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każde starcie ma mieć wpływ na świat. Mapa w grze będzie interaktywna i każdy zniszczony pojazd, wystrzelony pocisk ma mieć wpływ na przebieg wojny. W World War 3 odwiedzimy m.in Berlin i Warszawę(na zwiastunie są obecne Złote Tarasy). 

World War 3 - zwiastun 

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: