Kacper Mądry Kacper Mądry 27.05.2018 16:24
Aktualizacja Surviving Mars doda samouczek oraz nowe kopuły
511V

Aktualizacja Surviving Mars doda samouczek oraz nowe kopuły

Surviving Mars cierpi na zbyt małe rozbudowanie produkcji. Autorzy jednak zaprezentowali pierwszą dużą aktualizację, która poprawia to i owo.

Surviving Mars otrzymuje funkcje, których gracze domagali się od dłuższego czasu. W grze pojawi się samouczek oraz nowe kopuły.

Castle of Heart z ogromną aktualizacją oraz drobną przeceną

Surviving Mars w najnowszej aktualizacji, która pojawi się w poniedziałek ma dodać kilka nowych rozwiązań. Po pierwsze, kopuły. Dotychczas mogły mieć one jeden kształt, co powodowało, że każda rozgrywka kończyła się podobnie wyglądającym marsjańskim miastem. Od teraz otrzymamy możliwość tworzenia wielu różnych kopuł.

surviving mars

Drugą nowością jest wprowadzenie samouczka. Twórcy zwrócili uwagę na to, że nowi gracze mają problem z pojęciem wszystkich niuansów rozgrywki, więc od teraz każdy z nich będzie mógł przejść odpowiednie przeszkolenie z zasad panujących w Surviving Mars.

Surviving Mars

Ostatnią rzeczą, która otrzyma aktualizację jest Command Center. Od teraz ma on w bardziej przejrzysty sposób informować o wszystkich statystykach gry i lepiej wspierać nas w planowaniu dalszego rozwoju.

Źródło: https://www.pcgamer.com/surviving-mars-to-add-new-space-domes-and-long-awaited-tutorial-on-monday/

Tagi: Haemimont Games Paradox Interactive PC playstation 4 Surviving Mars xbox one

Nie przegap