Anna Jurak Anna Jurak 25.05.2018 15:18
Lost in Harmony trafi w czerwcu na PC oraz Switcha
274V

Lost in Harmony trafi w czerwcu na PC oraz Switcha

Lost in Harmony to wielokrotnie nagradzana, muzyczna gra mobilna. Niedługo będziemy mogli zagrać również na PC oraz Nintendo Switchu.

Lost in Harmony to nietypowe połączenie autorunnera z dość rzadkim gatunkiem narracyjnej gry muzycznej. W grze uświadczymy ręcznie rysowaną grafikę oraz klimatyczną muzykę. Do tej pory mogliśmy zagrać jedynie na urządzeniach mobilnych, ma się to jednak wkrótce zmienić. Premiera na PC oraz konsoli Nintendo Switch będzie miała miejsce już 21 czerwca.

Beat Saber, czyli miecze świetlne, PS VR i rytmiczne szaleństwo

W grze wcielimy się w chłopca imieniem Kaito, który podróżuje wraz ze swoją przyjaciółką Ayią. Jest ona stale uczepiona naszych pleców i dba o to byśmy niczego nie przegapili. Jak przystało na grę typu autorunner nasz bohater porusza się sam. W tym konkretnym tytule za środek transportu służy nam deskorolka. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód poprzez skręcanie w lewo lub w prawo. Prezentowane w grze lokacje nie są przypadkowe. Są bowiem odzwierciedleniem lęków jakie odczuwa Kaito, a przygrywająca muzyka potrafi działać na emocje i lepiej zrozumieć co czuje protagonista. Rzućcie okiem jak to wygląda w praktyce:

Lost in Harmony - zwiastun

 

Źródło: YouTube (DigixArt)

Tagi: Lost in Harmony mobile Nintendo Switch pc wideo