Anna Jurak Anna Jurak 24.05.2018 09:03
Astro Bot: Rescue Mission - platformówka VR od twórców The Playroom
438V

Astro Bot: Rescue Mission - platformówka VR od twórców The Playroom

Astro Bot: Rescue Mission będzie platformówką w wirtualnej rzeczywistości. Zobaczcie jak wygląda rozgrywka.

Astro Bot: Rescue Mission to produkcja rozwijana przez zespół odpowiedzialny za tytuły takie jak The Playroom oraz The Playroom VR. Tym razem spróbowali oni swoich sił w stworzeniu platformówki. Niestety data jej premiery jest wciąż nieznana. Twórcy zapewniają, że wkrótce dostarczą więcej informacji na ten temat.

Animal Force. VR-owe tower defence trafiło na PlayStation VR

Astro Bot: Rescue Mission będzie platformową grą akcji wyłącznie dla PlayStation VR. Japan Studio przy współpracy z ASOBI! Team stworzyli przygodę, w której czeka na nas 26 unikalnych poziomów. Będziemy przemierzać 5 planet w celu odszukania zaginionej załogi naszego statku. Ostatni poziom każdej planety zakończy się walką z bossem. 

Astro Bot: Rescue Mission - zwiastun

Na powyższym zwiastunie widzimy, że podczas rozgrywki nie tylko kierujemy tytułowym Astro Botem, ale gracz również "znajduje się w grze", a to za sprawą widocznego w wirtualnej rzeczywistości pada. Zgodnie z komentarzem dyrektora kreatywnego Japan Studio, gracz odgrywa w grze rolę wielkiego robota, podążającego za Astro. Przy pomocy pada będziemy go wspierać na różne sposoby, wykorzystując liczne umiejętności. Przykładowo rzucamy shurikenami nie tylko by pokonywać wrogów czy przecinać pajęczyny, ale są one również przydatne jako platformy. Co więcej gracz będzie również musiał unikać ataków wrogów, nie możemy zginąć, bo bez nas Astro sobie nie poradzi.

Źródło: blog.eu.playstation.com, YouTube (PlayStation Europe)

Tagi: Astro Bot: Rescue Mission Japan Studio playstation 4 wideo

Nie przegap