Daniel Stroński Daniel Stroński 22.05.2018 16:03
SCUF Vantage - oto nowe licencjonowane pady do PS4
1801V

SCUF Vantage - oto nowe licencjonowane pady do PS4

Szukacie jakiegoś zamiennika dla standardowego DualShocka 4? Jeśli wolicie kształt i rozmieszczenie analogów z Xboksa, mamy dla Was dobrą wiadomość.

W kwestii kontrolera do PlayStation 4 mamy całkiem spory wybór. Oprócz standardowego modelu, są też inne licencjonowane przez Sony opcje, jak np. HORI Mini Wired Gamepad dla młodszych graczy. Chcielibyście kupić coś bardziej "profesjonalnego"? Swoje propozycje przedstawili już tacy producenci jak Razer czy Nacon.

Razer i Nacon przedstawiają DualShocki 4 dla profesjonalnych graczy

Teraz swój pomysł przedstawiła firma Scuf Gaming, która trudni się głównie "tuningowaniem" padów. Ich SCUF Vantage to kontroler, który budową przypomina pada od Xboksa One, ale to nie jedyne, co oferuje.

Producent chwali się czterema tylnymi "wiosełkami", dwoma dodatkowymi programowalnymi przyciskami po bokach pada, wydłużonymi spustami oraz wymiennymi analogami (różne wysokości) i przednią częścią obudowy, którą łatwo zdjąć i wymienić. Mało tego, da się nawet wyjąć moduły odpowiedzialne za wibrację, żeby odciążyć kontroler.

Ile taki wynalazek może kosztować? Późnym latem trafi do USA w cenie $169.95 (~620 zł) za opcję z przewodem i $199.95 (~ 730 zł) za wariant bezprzewodowy.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: dualshock 4 galeria playstation 4 scuf gaming

Nie przegap