Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 22.05.2018 13:09
Naruto to Boruto: Shinobi Striker - preorder edycji Uzumaki
875V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - preorder edycji Uzumaki

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to gra akcji skupiająca się na potyczkach online. Bandai Namco zdradza nam, jak wyglądać będzie edycja specjalna gry.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker od Bandai Namco przybędzie do nas 31 sierpnia. Tego dnia zagramy zarówno na PC, PS4 i XB1. Gra pozwoli nam się przenieść do świata popularnego anime i toczyć pojedynki multiplayer przy użyciu bohaterów znanych z animacji: Naruto, Sasuke, Sakura czy Itachi to dopiero początek długiej listy. W tej chwili można już zamawiać przedpremierowo edycję kolekcjonerską. 

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - znamy datę kolejnej otwartej bety

W środku edycji Uzumaki znajdziemy przede wszystkim figurkę przedstawiającą Naruto i Boruto. Figurka prezentuje się na zdjęciach całkiem okazale. Oprócz niej w środku znajdziemy przepustkę sezonową na 9 DLC oraz akcesoria mędrca z góry Myouboku. Za same zamówienie przedpremierowe z kolei dostaniemy strój Naruto 7 Hokage oraz wcześniejszy dostęp do Paina - pełniącego tutaj rolę mistrza. 

Zamówienia przedpremierowe możecie póki co składać tylko na stronie Bandai Namco. Edycja kolekcjonerska dostępna jest tylko na konsolach PS4 i XB1. Cena takiego zestawu wynosi €120 (ok. 515 zł). 

 

Źródło: https://www.facebook.com/BandaiNamcoEU/posts/1841695322558210

Tagi: Bandai Namco Edycja Kolekcjonerska Naruto to Boruto: Shinobi Striker preorder Soleil