Kacper Mądry Kacper Mądry 21.05.2018 10:42
Octopath Traveler. Informacje o bohaterach, nowe zrzuty ekranu
380V

Octopath Traveler. Informacje o bohaterach, nowe zrzuty ekranu

Octopath Traveler zapowiada się na jedną z lepszych produkcji na Nintendo Switch. Dziś dowiedzieliśmy się kolejnych szczegółów gry.

Octopath Traveler trafi do sprzedaży w lipcu. Co nowego wiemy o ekskluzywnym tytule na Nintendo Switch?

Nintendo zapowiedziało turniej Mario Tennis Aces

Octopath Traveler pozwoli nam wcielić się w kilku bohaterów. Square Enix zdradziło kilka szczegółów o nowych postaciach. Cyrus może używać trzech różnych rodzajów magii: ognia, lodu oraz błyskawic. Różnorodność umiejętności pozwoli mu wykorzystywać słabości wrogów. Druga postać, Ophilia posiada umiejętności uzdrawiające. Bohaterka będzie mogła nawet wskrzesić poległych współtowarzyszy. Ponadto poprawi ona obronę innych postaci oraz będzie mogła atakować za pomocą magii światła.

Octopath Traveler

Square Enix zaprezentowało również mapę świata. W grze znajdzie się osiem regionów, a każdy z nich będzie początkiem przygody dla udostępnionych nam postaci. Cyrus pochodzi z Flatland, Ophilia z Frostland, H'aanit z Woodlands, Therion z Clifflands, Alfyn z Riverland, Primrose z Sunland, Olberic z Highlands, a Tressa z Coastland.

octopath taveler

W Octopath Traveler znajdzie się kilka klas postaci, a każda z nich będzie musiała korzystać z innego oręza. Swordsmen skorzystają z mieczy i włóczni. Dancers wykorzystają sztylety, a Mechants z włóczni. Pharmacists posłużą się toporami, a Hunters - łukami i toporami. Thieves skupią się na sztyletach i mieczach, podczas gry Scholars i Priest zaatakują z berła.

Octopath Traveler

Octopath Traveler zadebiutuje ekskluzywnie na Nintendo Switch 13 lipca tego roku.

Źródło: https://www.dualshockers.com/octopath-traveler-screenshots-world-map/

Tagi: nintendo switch Octopath Traveler Square Enix

Nie przegap