Kacper Mądry Kacper Mądry 21.05.2018 09:51
Resident Evil 7 trafi na Nintendo Switch dzięki chmurze
431V

Resident Evil 7 trafi na Nintendo Switch dzięki chmurze

Resident Evil 7: Biohazard trafi w Japonii na Nintendo Switch. Konsola ma wyświetlać obraz streamowany z chmury.

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Resident Evil 7: Biohazard trafi na Nintendo Switch, ale będzie to wersja streamowana z chmury.

Resident Evil 7 biohazard - sprzedaż gry pnie się w górę

Resident Evil 7: Biohazard zmierza na Nintendo Switch. Gra ma działać dzięki usłudze chmury, z której obraz będzie transmitowany z serwerów. Aktualnie takowa wersja gry dostępna będzie tylko w Japonii. Chętni pobiorą specjalną aplikację już 24 maja.

Resident Evil 7: Biohazard Cloud Version - zwiastun

Resident Evil 7: Biohazard Cloud Version ma zawierać dwa rozszerzenia DLC. Będą to Banned Footage Vol. 1 oraz Vol. 2. To jak produkcja będzie działać zależeć ma od jakości naszego łącza. Dobra prędkość oraz bliskość serwerów może umożliwić względnie bezproblemową grę. Ciężko jednak zakładać, że tytuł będzie grywalny bez jakichkolwiek lagów w całej Japonii.

resident evil 7 cloud version

Co ciekawe, gry nie kupimy na własność. Jedyną opcją stanie się zapłacenie około $18, co pozwoli nam bawić się grą przez 180 dni. Resident Evil 7: Biohazard Cloud Version ma zajmować tylko 45 MB pamięci. Sama aplikacja z Resident Evil 7 będzie darmowa i pozwoli na piętnaście minut zabawy. Po tym czasie aplikacja zaproponuje nam "zakup" gry.

Źródło: https://www.dualshockers.com/resident-evil-7-biohazard-coming-nintendo-switch-japan-via-cloud-gaming/

Tagi: Capcom cloud vesrion Nintendo Switch resident evil 7 biohazard