Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 20.05.2018 01:12
Call of Duty: Black Ops IIII nie trafi na Nintendo Switch
438V

Call of Duty: Black Ops IIII nie trafi na Nintendo Switch

Jeśli jesteście posiadaczami przenośnej konsoli Nintendo i czekacie na specjalną wersję Call of Duty to nie mamy dla Was najlepszych wieści.

Pod koniec kwietnia w Sieci gruchnęła plotka jakoby miała powstać dedykowana odsłona serii Call of Duty konsoli Nintendo Switch. W końcu przedstawiciele Treyarch postanowili zdradzić czy takowa faktycznie powstanie.

Nintendo Switch ma otrzymać Call of Duty: Battle Royale

Wraz z premierą Call of Duty: Black Ops IIII miał się ukazać Call of Duty: Battle Royale - odrębna gra inspirowana najpopularniejszymi obecnie produkcjami, która ponoć była tworzona z myślą o Nintendo Switch. Jak już wiemy, Battle Royale faktycznie zmierza do serii jako tryb Blackout zaimplementowany do nadchodzącego Call of Duty: Black Ops IIII. Treyarch nie ukrywa, że zagrywa się w Fortnite'a czy PUBG-a i podąża za trendami, ale będzie to interpretacja zgodna z duchem serii Black Ops. 

Jednak wciąż nie było wiadomo, czy konsola Japończyków otrzyma własną grę lub chociażby port Call of Duty: Black Ops IIII. Dziennikarze portalu Twinfinite mieli okazje przeprowadzić wywiad z pracownikami studia Treyarch, Yale Millerem i Mattem Scroncem. Jedno z pytań brzmiało:

Czy są plany przeniesienia jakiegokolwiek aspektu Black Ops 4 na Nintendo Switch?

Starszy producent, Yale Miller oznajmił krótko i dosadnie:

Nie, nie ma.

Oznacza to, że jedynymi platformami, na których 12 października ukaże się nowa produkcja studia Treyarch pozostają PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Przypomnijmy, że Call of Duty: Black Ops IIII jest pierwszą produkcją serii, która dla pecetowych graczy będzie dostępna jedynie na platformie Battle.Net.

Źródło: https://twinfinite.net/2018/05/treyarch-says-there-are-no-plans-for-black-ops-4-on-nintendo-switch/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Nintendo Switch pc playstation 4 Treyarch xbox one