Kacper Mądry Kacper Mądry 18.05.2018 17:38
Minecraft Update Aquatic dostępny na PC. Wersja PS4 i Switch w drodze
1498V

Minecraft Update Aquatic dostępny na PC. Wersja PS4 i Switch w drodze

Tak zwany Update Aquatic będący aktualizacją skupiającą się na rozszerzenie wodnych światów Minecrafta jest już dostępny. Wersja na PlayStation 4 i Nintendo Switch otrzyma nową łatkę później.

Update Aquatic trafił na PC, Xboxa One oraz smartfony. Czego mogą spodziewać się gracze Minecraft?

Minecraft Bedrock Edition z premierą w czerwcu

Aktualizacja przynosi o wiele bardziej rozbudowane tereny podwodne. Oprócz nowych struktur natrafimy również na takie zwierzęta jak łosoś, dorsz, rozdymki, ryby tropikalne i delfiny. W Minecraft są teraz dostępne rafy koralowe, wodorosty, podwodne wąwozy i jaskinie, trawa morska, wraki statków, skrzynie ze skarbami, ruiny i wiele innych. Podwodne światy również dzielą się na swoje biomy - od najzimniejszych po najcieplejsze.

minecraft aquatic update

Aktualizacja jest już dostępna na PC, Xboxa One oraz smartfony. Co z pozostałymi wersjami? Update Aquatic trafi na Nintendo Switch w dniu premiery Bedrock Edition - 21 czerwca. Aktualizacja dla starszej wersji silnika nie ma jeszcze wyznaczonej dokładnej daty premiery. Osoby posiadające PlayStation 4, PlayStation 3, Wii U, Xboxa 360, Playstation Vita będą musiały zatem uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-05-17-minecrafts-ocean-expanding-update-aquatic-is-out-now

Tagi: 4j studios Microsoft Game Studios Minecraft mobile nintendo switch pc PlayStation 4 playstation vita xbox one