Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.05.2018 18:26
No Man's Sky - multiplayer coraz bliżej
693V

No Man's Sky - multiplayer coraz bliżej

Pamiętacie jeszcze o No Man's Sky? Nie? No to wkrótce dostaniecie powód by sobie przypomnieć. Zbliża się wielka aktualizacja NEXT, a wraz z nią premiera na Xboksa One.

No Man's Sky debiutując na rynku wyglądało niczym wydmuszka po jajku. Z początkowych zapowiedzi zostało niewiele mimo przesunięcia premiery. Produkt końcowy nie był zły, ale szybko się nudził. Więc praktycznie każdy mówił, by czekać na aktualizacje.

No Man's Sky z ogromną aktualizacją NEXT

Te oczywiście pojawiały się co kilka miesięcy. Wpierw dostaliśmy nowe tryby, w tym Przetrwania, a później opcję budowy własnej bazy. Po kolejnej aktualizacji gra rozrosła się o szczątkową fabułę i rozbudowany system zarządzania statkami kosmicznymi.

Ale to nie koniec. W marcu Hello Games zapowiedziało aktualizację NEXT, nie mówiąc co dostaniemy. Ale szybki rzut oka na Xboksową okładkę No Man's Sky wyjaśnia czego się spodziewać.

Cztery modele postaci, czyli wspólnej gry. W ile osób? Nie wiemy (może tylko cztery?). Kiedy? Też nie wiemy. Ale skoro na okładce widnieje taki obraz, to wspólna gra musi być potwierdzona. Hello Games nie jest tak szalone by kolejny raz coś obiecać i wypiąć się na ludzi.

Tagi: Hello Games No Man's Sky pc playstation 4 xbox