Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 14.05.2018 14:45
Kratos nie schodzi z Panteonu - God of War na podium w UK czwarty tydzień z rzędu
465V

Kratos nie schodzi z Panteonu - God of War na podium w UK czwarty tydzień z rzędu

God of War jest świetną grą, co do tego nie ma wątpliwości. Do tego sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Dlatego sprawdzamy jak najnowsza przygoda Kratosa trzyma się po miesiącu od premiery.

God of War odniósł sukces - zarówno krytycy, gracze jak i wydawca są zadowoleni. Najnowsza gra studia Santa Monica sprzedała się już w ponad 3 milionach egzemplarzy, dzięki czemu jest najlepiej sprzedającym się exclusivem na PlayStation 4.

God of War najszybciej sprzedającym się exem na PS4

Od premiery God of War za chwilę minie miesiąc. Po takim czasie nowe gry powoli zaczynają tracić zainteresowanie i zaczynają się gorzej sprzedawać, dlatego dla wydawców najważniejsze są przeważnie pierwsze dwa tygodnie po premierze gry. Tymczasem najnowszy ranking Chart Track pokazuje, że God of War jest na tyle świetną grą, że nawet po takim czasie jest chętnie kupowany przez graczy.

God of War jest na najlepszej drodze, aby wejść do grona gier PlayStation, które najdłużej utrzymywały się na listach sprzedaży. Dotychczas tytułem na PlayStation 4, który najdłużej utrzymywał się na pierwszym miejscu w rankingach był The Last of Us: Remastered. Zajmował on pierwsze miejsce przez 6 tygodni.

Źródło: https://www.dualshockers.com/god-of-war-dominates-sales-uk/

Tagi: god of war ranking sprzedaży rankingi sprzedażowe Sony Interactive Entertainment sony santa monica wyniki sprzedaży