Kacper Mądry Kacper Mądry 13.05.2018 11:26
Bloodstained: Curse of the Moon inspiruje się Castlevanią
447V

Bloodstained: Curse of the Moon inspiruje się Castlevanią

Bloodstained: Curse of the Moon od razu przypomina dawną Castlevanię. Produkcja trafi do sprzedaży w tym miesiącu.

Inti Creates zapowiedziało Bloodstained: Curse of the Moon. Gra utrzymana w stylu retro oparta jest o nadchodzące Bloodstained: Ritual of the Night.

Banner Saga 3 - nowy zwiastun skupia się na postaci Canary

Bloodstained: Curse of the Moon wcielimy się w Zangetsu, pogromce demonów, który będzie musiał przemierzyć cały świat, aby pokonać potężną istotę, które skryła się w mrocznym zamku. Podczas rozgrywki spotkamy inne postacie, w które gra pozwoli nam się wcielić.

Bloodstained: Curse of the Moon - zwiastun gry

Zmiana bohatera pozwoli nam skorzystać z ich unikalnych umiejętności i dostać się do wcześniej niedostępnych ścieżek. Nasze wybory podczas zabawy wpłyną na poziom trudności oraz zakończenie Bloodstained: Curse of the Moon.

Bloodstained: Curse of the Moon utrzymane jest w ośmiobitowym stylu graficznym. Jej powstanie zostało obiecane w 2015 roku podczas kampanii na Kickstarterze gry Bloodstained: Ritual of the Night. Retro produkcja zmierza na PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Premiera zaplanowana jest na 24 maja, a cena została ustalona na $9,99.

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/8-bit-style-bloodstained-curse-of-the-moon-announced-for-ps4-xbox-one-switch-ps-vita-3ds-and-pc

Tagi: Bloodstained: Curse of the Moon Inti Creates Nintendo Switch pc playstation 4 playstation vita xbox one