Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.05.2018 20:35
FIFA 19 z Ligą Mistrzów i Ligą Europy
4805V

FIFA 19 z Ligą Mistrzów i Ligą Europy

FIFA 19 przejmie licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Electronic Arts może więc odtrąbić sukces, gdyż wytrącono głównemu (i jedynemu) konkurentowi jedną z nielicznych zalet.

Gdy UEFA poinformowała, że nie przedłuży umowy licencyjnej z Konami, od razu mogliśmy zakładać, że licencję przejmie EA. I tak się właśnie stanie. FIFA 19 doda licencję na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Skąd o tym wiemy? Dzięki holenderskiemu komentatorowi.

W grach EA dalej będą pojawiać się lootboksy

O kim mowa? Evert ten Napel w trakcie finałów esportowego turnieju w FIFA 19 puścił parę z ust, że nagrywał nowe teksty komentatorskie do FIFA 19 i wśród nich znajdują się teksty z Ligi Mistrzów.

Przez ostatnie sześć, może siedem dni, nagrywałem nowe linijki tekstów do FIFA 19 w stsudio w Utrechcie razem z Yourim Mulderem. Gra w tym roku stanie się jeszcze lepsza dzięki oficjalnej licencji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Nagrania są praktycznie skończone, więc pójdą teraz do testowania. Tam gracze sprawdzą wszystko i później gra trafi do sprzedaży w październiku.

Czyli Liga Mistrzów i Liga Europy oficjalnie w FIFA 19, które ma trafić do sprzedaży w październiku tego roku, przynajmniej według słów komentatora. NA oficjalne potwierdzenie ze strony EA musimy poczekać jeszcze jakiś czas, najdłużej do imprezy EA Play.

 

Źródło: http://www.n1ntendo.nl/article/54881/1/fifa-commentator-evert-ten-napel-fifa-19-krijgt-uefa-champions-en-europa-league

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada FIFA 19 pc playstation 4 xbox