Kacper Mądry Kacper Mądry 11.05.2018 16:57
Path of Exile: Incursion przeniesie nas w czasie
633V

Path of Exile: Incursion przeniesie nas w czasie

Path of Exile otrzymuje kolejną sporą aktualizację. Tym razem przeniesiemy się do przeszłości mrocznego świata.

Path of Exile: Incursion to aktualizacja, która wprowadza do gry nową zawartość. Oprócz standardowych zmian w grze otrzymujemy ciekawy wątek fabularny.

Banner Saga 3 - nowy zwiastun skupia się na postaci Canary

W nowej przygodzie pomoże podróżniczce Alva Valai odnaleźć skarb Imperium Vaal. Aby tego dokonać będziemy musieli z pomocą nowej znajomej przenieść się w przeszłość i odkryć jak najwięcej informacji o położeniu ukrytego skarbca. Nasz czas w przeszłości jest ograniczony, a będziemy mogli go przedłużyć sprawną walką z hordami wrogów.

Path of Exile: Incursion - zwiastun

W zależności od tego jak poradzimy sobie w przeszłości, w taki sposób zostanie ukształtowana teraźniejszość. Będzie zatem możliwość ułatwienia sobie przygód poprzez sprawną grę podczas spotkań z Alvą Valai. Nic nie stanie również na przeszkodzie, aby zadanie sobie utrudnić, za co później otrzymamy lepsze nagrody.

Path of Exile: Incursion to również kilka mniejszych zmian w mechanikach gry. Autorzy zapowiadają nowe przedmioty oraz umiejętności. Część aktualnych zdolności zostanie przerobionych, aby lepiej zbalansować rozgrywkę. Aktualizacja zostanie wprowadzona do gry 1 czerwca na PC oraz Xboxa One.

Źródło: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2143620

Tagi: incursion Path of Exile pc xbox one