Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 11.05.2018 11:48
Nowy bóg w Smite - ujawniono umiejętności
539V

Nowy bóg w Smite - ujawniono umiejętności

W Smite mieliśmy już bogów greckich, rzymskich czy japońskich. Najwyższa pora na trochę swojskości. Powitajcie Chernoboga - słowiańskiego pana ciemności.

Hi-Rez długo kazał czekać nam na słowiańskie bóstwa. Ale jak to się mówi - lepiej późno niż wcale. Chernobog dołączył do panteonu w Smite jako pierwszy, ale jestem pewien, że niedługo usłyszymy o jego innych słowiańskich braciach. Osobiście czekam na Światowida. Ale przyjrzyjmy się dokładnie kim jest i co oferuje Chernobog.

Recenzja: Smite

Chernobog to pochodzące z wierzeń słowiańskich bóstwo złego losu. Przez kronikarzy szybko został nazwany diabłem i posłużył do zaszczepienia konceptów Chrześcijańskich u pogan. Samemu Chernobogowi bliżej do czarta czy biesa, niż typowego diabła.

Chernobog - pokaz umiejętności

W grze Pan Ciemności prezentuje się wyśmienicie. Odpowiednio diaboliczny wygląd sprawia, że patrząc na niego może przejść nas zimny dreszcz. Nie gorzej wyglądają też jego umiejętności. Bazują one na zadawaniu obrażeń z dystansu i spowalnianiu wrogich ruchów. Posiada również możliwość szybkiego przemieszczania się zarówno lokalnie, jak i globalnie. Umiejętności ze szczegółami zobaczycie w wideo powyżej.

Chernobog jest już na serwerach testowych, więc śmiało możecie brać go w obroty. Do pełnej wersji gry powinien zawitać za tydzień.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7J9tejHcPY0

Tagi: chernobog Hi-Rez Studios SMITE: Battleground of the Gods wideo