Kacper Mądry Kacper Mądry 10.05.2018 17:20
Pixel Game Maker MV pozwoli stworzyć grę bez znajomości programowania
448V

Pixel Game Maker MV pozwoli stworzyć grę bez znajomości programowania

Zawsze marzyliście o stworzeniu prostej gry? Wkrótce dzięki Pixel Game Maker MV będzie to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Pixel Game Maker MV to proste narzędzie do tworzenia gier, które wkrótce trafi na zachodni rynek. Sprawdźcie możliwości tej aplikacji!

Nintendo szykuje nową podstawkę ładującą do Switcha

Pixel Game Maker MV pozwala na przygotowanie pikselowych gier akcji bez jakichkolwiek umiejętności programistycznych. Wszystko oparte jest na prostych opcjach, które ustawiamy według naszego widzimisię. Narzędzie to pozwoli Wam korzystać z własnych grafik lub użyć generatorów wbudowanych w program.

Pixel Game Maker MV

Zastosowana fizyka pozwala dopasować jej ustawienia do dowolnej gry sprawiając, że możemy stworzyć pinballa lub grę o jeździe na motorze. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić opcję kooperacji dla czterech graczy!

Pixel Game Maker MV

Pixel Game Maker MV umożliwia edycję każdego elementu gry. Zmienimy obiekty i grafiki. Stworzymy proste animacje oraz dodamy tła, które będą mogły zmieniać się podczas rozgrywki. Kilka względnie prostych opcji edycji pozwala na tworzenie wielu unikalnych gier i może być czyjąś przepustką do gamedevu.

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2018/05/pixel-game-maker-mv-announced-for-west.html

Tagi: pc Pixel Game Maker MV

Nie przegap