Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.05.2018 19:47
Bodyguard Zawodowiec. Powstanie sequel komedii akcji
382V

Bodyguard Zawodowiec. Powstanie sequel komedii akcji

Ryan Reynolds nie zwalnia tempa, w przyszłym tygodniu zadebiutuje druga część Deadpoola, a już wkrótce ruszą prace nad drugą częścią Bodyguarda Zawodowca. 

Jak podaje The Hollywood Reporter, Bodyguard Zawodowiec – ten tytuł – doczeka się sequela, za który odpowiedzialne będzie Millennium Films.

Sequela doczeka się również Kostka przeznaczenia

Film ma być zatytułowany The Hitman’s Wife’s Bodyguard (liczę na inwencję polskiego dystrybutora). Nie potwierdzono jeszcze obsady, ale zakłada się, że do swoich ról mają powrócić Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson. Za reżyserię ma odpowiadać reżyser jedynki – Patrick Hughes.

Mimo raczej średnich recenzji, buddy movie z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem zanotowało przyzwoity wynik finansowy. Film zarobił 76 milionów dolarów w USA i w 177 milionów poza granicami rodzimego rynku. Liczby te oczywiście nie są porażające, ale wystarczające do podjęcia decyzji o produkcji sequela.

Fabuła pierwszego Bodyguarda opowiada o Michaelu Brycie (Ryan Reynolds), byłym ochroniarzu obrzydliwie bogatych ludzi, który po nieudanym zleceniu popada w niełaskę. Podejmuje się on zadania ochrony Dariusa Kincaida (Jackson), byłego seryjnego zabójcy – który nie do końca potrzebuje ochrony.

Źródło: https://screenrant.com/hitmans-bodyguard-sequel/

Tagi: bodyguard zawodowiec hitman's bodyguard millennium films

Nie przegap