Kacper Mądry Kacper Mądry 06.05.2018 13:06
Powrót gier na podstawie filmów? Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard
667V

Powrót gier na podstawie filmów? Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard to nowa produkcja na podstawie animacji Hotel Transylwania 3.

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard niespodziewanie został zapowiedziany przez Bandai Namco. Czyżby to pierwsza jaskółka powrotu gier na podstawie filmów?

8-Bit Armies. Command & Conquer w stylu Minecrafta

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard będzie pierwszą, większą grą na podstawie animacji filmowej jaką mogliśmy zobaczyć w ostatnim czasie. Dawniej przy każdej większej premierze filmowej mogliśmy liczyć na produkcję grową. Te jednak zwykle okazywały się przeciętne i słuch o nich zaginą, ponieważ przeniosły się na smartfony.

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard

Zaskakujące jest zatem to, że nagle dowiadujemy się o Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard. Gra na pierwszych zrzutach ekranu prezentuje się jak standardowa produkcja na licencji filmowej. Prosta oprawa graficzna już teraz rzuca się w oczy, jednak jeśli staną za nią jakieś ciekawe mechaniki to kto wie? Może gra zgarnie dobre oceny i pozwoli twórcom zarobić, a takowe produkcje powrócą na dobre?

Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard

Fabuła gry ma skupić się wokół Zagubionej Wyspy, na której rozbija się główny bohater razem ze swoimi przyjaciółmi. Każda z postaci będzie miała swoje własne unikatowe umiejętności, którzy wykorzystamy do walki z wrogami  oraz zbierania ukrytych skarbów.

Hotel Transylwania 3

Opowieść przedstawiona w Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard ma być kontynuacją filmu Hotel Transylwania 3. Tytuł zadebiutuje 13 lipca na PC, PlayStation 4, Xboxa One oraz Nintendo Switch.

Źródło: http://gearnuke.com/hotel-transylvania-3-monsters-overboard-announced/

Tagi: Bandai Namco Hotel Transylvania 3: Monsters Overboard Nintendo Switch pc playstation 4 xbox one