Kacper Mądry Kacper Mądry 03.05.2018 12:23
The Bindng of Isaac otrzymał ostatnią, dużą aktualizację zawartości
586V

The Bindng of Isaac otrzymał ostatnią, dużą aktualizację zawartości

The Bindng of Isaac: Rebirth z nową zawartością. Mnóstwo dodatkowych zadań ma zachęcić graczy do ponownego zagrania w tego wybitnego rogalika.

The Bindng of Isaac: Rebirth otrzymał piąte i ostatnie rozszerzenie zawartości na PC. Booster Pack dodaje nowe przedmioty, przeciwników, schemat pomieszczeń, tajną postać i więcej.

STAR WARS Episode I: Racer dostępny na GOG.com

Nowa aktualizacja zawartości, nazwana Forgotten Booster wymaga posiadania gry w wersji Afterbirth+. Czego mogą spodziewać się gracze powracający do gry? Na ich drodze stanie pięciu nowych przeciwników oraz jeden nowy boss. Osoby uwielbiające zagadki i tajemnice ukryte w grach będą mogły postarać się o odblokowanie nowej postaci, którą wypróbują w 817 nowych pomieszczeniach. Do zdobycia jest 64 nowych osiągnięć. Oprócz tego gra otrzymała sto drobnych poprawek kodu.

The Bindng of Isaac: Rebirth - zwiastun The Forgotten Update

Twórca gry zachęca to samodzielnego odkrywania nowej zawartości oraz szukania sposobu na odblokowanie wprowadzonej postaci. Autor The Bindng of Isaac: Rebirth nazwał część graczy oszustami po tym jak przeanalizowali oni pliki gry i odblokowali nową postać za pomocą kilku zmian w plikach.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-05-01-the-binding-of-isaac-gets-its-final-free-booster-pack-content-update-on-pc

Tagi:

Nie przegap