Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.05.2018 11:39
Śmierć nadejdzie dziś. Produkcja sequela jeszcze w tym miesiącu
358V

Śmierć nadejdzie dziś. Produkcja sequela jeszcze w tym miesiącu

Śmierć nadejdzie dziś było jednym z najbardziej pozytywnych zaskoczeń zeszłego roku. Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do jego następcy.

Już wkrótce – bo 10 maja - ruszy produkcja sequela Śmierć nadejdzie dziś – udanego połączenia horroru i komedii od Blumhouse i Universal Pictures. Pierwsza część zarobiła na świecie 123 miliony dolarów, przy budżecie wynoszącym 4,8 miliona.

Annabelle 3 z datą premiery

W rolach głównych powrócą Jessica Rothe i Israel Broussard. W obsadzie znajdzie się również Suraj Sharma (Życie Pi), który wcieli się w naukowego geeka-programistę. W filmie wystąpi także Sarah Yarkin  (American Horror Story), również w roli geeka naukowca.

Śmierć nadejdzie dziś opowiadało o studentce, która trafia do przerażającej pętli czasu, w której to każdego dnia jest mordowana, aż do momentu odkrycia kto jest sprawcą zbrodni. Za reżyserię odpowiadał Christopher Landon, który był również współautorem skryptu wraz ze Scottem Lobdelle.

Ostatnio Landon zdradził, iż sequel wyjaśni zagadkę pętli czasu z jedynki, a także zacznie się w momencie, w którym zakończył się jego poprzednik.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/942519-jessica-rothe-israel-broussard-return-happy-death-day-2

Tagi: happy death day 2 Śmierć nadejdzie dziś universal pictures