Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.04.2018 15:00
Soul Calibur VI może ukazać się we wrześniu
312V

Soul Calibur VI może ukazać się we wrześniu

Soul Calibur VI to jedna z gier od Bandai Namco Entertainment, w którą mamy zagrać jeszcze w tym roku. Jeden z popularnych sklepów internetowych wyjawił możliwą datę dokładnej premiery gry.

Seria Soul Calibur powraca po kilku latach przerwy. Najnowsza szósta odsłona ma być pewnego rodzaju rebootem, do tego w grze gościnnie pojawi się Geralt z Rivii. To wystarczający powód, aby czekać na Soul Calibura VI, który swą premierę ma mieć jeszcze tego roku. 

W Soul Calibur VI pojawi się Siegfried

Na ten rok Bandai Namco Entertainment, zapowiedziało premierę trzech ważnych gier - Soul Calibur VI, Ace Combat 7: Skies Unknown i Code Vein, do tego już wkrótce do naszych rąk trafi Dark Souls Remastered, więc jest na co czekać. Według najnowszych doniesień jedna z produkcji być może otrzymała dokładną datę premiery.

Na stronie włoskiego oddziału serwisu Amazon możemy natrafić na możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego gry Soul Calibur VI. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest podana data premiery. Według Amazon Italy, tytuł trafi do sklepów 27 września bieżącego roku. 

Póki co nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale jeśli by tak było to wrzesień będzie naprawdę obfitym miesiącem. Właśnie wtedy swą premierę będą miały m.in: Marvel's Spider-Man, Shadow of the Tomb Raider czy Spyro: Reignited Trilogy.

Soul Calibur VI będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC.

Źródło: https://wccftech.com/soulcalibur-vi-release-september/

Tagi: Bandai Namco namco bandai Soul calibur VI