Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.04.2018 09:08
Najlepsze gry do 30 zł w promocji PS Store
1706V

Najlepsze gry do 30 zł w promocji PS Store

Trwające aktualnie promocje w PS Store podzielone zostały na dwie części - japońskie gry i tytuły dostępne cyfrowo. Na początek wybrałem dla was najlepsze okazje do 30 złotych z tej drugiej promocji.

Poniższy wybór stara się jak najlepiej połączyć obiektywne spojrzenie na gry (nie we wszystko grałem) z subiektywnymi polecajkami gier, które uważam za wyjątkowo atrakcyjne w tej cenie.

Butcher - 16,50

Na początek gra polskiego studia. Butcher nie przyciąga do siebie oprawą wizualną. Gra atakuje pikselartem, ciemną kolorystyką i ogromną brutalnością, która zalewa nasz ekran. Ale jednocześnie jest niesamowicie wciągająca, głównie z powodu wysokiego poziomu trudności.


Dust: An Elysian Tale - 12,50 zł

Chodzona bijatyka w nieco dynamiczniejszym wydaniu z antropomorficznym bohaterem, co nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak osoby, które miały okazję ukończyć ten tytuł chwalą go za przyjemną i wciągającą rozgrywkę. W tej cenie można zaryzykować.


Geometry Wars 3: Dimensions Evolved

Jeden z najlepszych twin stick shooterów na rynku. Kontynuacja świetnego Geometry Wars sprawdza się nad wyraz dobrze, oferując mnogość trybów i niesamowicie wciągającą rozgrywkę. Oczywiście gra nie jest łatwa, ale w tym leży jej urok - masterujemy ją tak długo, aż faktycznie czujemy się niczym mistrzowie w swoim fachu.


Locoroco Remastered 1/2 - 21 zł

Obojętnie czy zdecydujecie się na pierwszą czy drugą część odświeżonego Locoroco nie będziecie zawiedzeni. Gra oferuje prześliczną oprawę graficzną, prostą ale przyjemną rozgrywkę i miłą dla ucha muzykę. Jedyny minus to scenki przerywnikowe w niskiej jakości, ale to nie ma żadnego wpływu na grę faktyczną.


Pac-Man Championship Edition 2 - 21 zł

Klasyczny Pac-Man w unowocześnionej formie, oferujący znacznie więcej niż kolejne przechodzenie plansz w których zjadamy kulki. Jeśli lubicie arcade'owe gry, a tym bardziej Pac-Mana, to lepszej gry z nim aktualnie nie kupicie.


Virginia - 12,50 zł

Wyjątkowo udana gra przygodowa, która wciąga historią i stylem graficznym. Jeśli ją krytykowano, to za krótki czas gry. Ale za takie pieniądze da się przełknąć te 2-3 godziny rozgrywki jakie czekają na nas w tej produkcji.


Manual Samuel - 12,50 zł

Manual Samuel to kolejna przygodówka, ale zaskakująco różniąca się od reszty produkcji w tym gatunku. Tutaj poza poznawaniem historii, musimy przed e wszystkim pilnować sterowania bohaterem. Każdy ruch, każda czynność i gest muszą być zrobione ręcznie jak w starym QWOP-ie. Wszystko to z absurdalnym humorem w tle.


Serial Cleaner - 21 zł

Polska gra w której wcielamy się w sprzątacza miejsc zbrodni. Serial Cleaner łączy w sobie elementy skradanki i gry zręcznościowej, pilnując by nasz mózg nie odpoczął, angażując go w zmyślne planowanie kolejnych ruchów. Do tego całość zamyka klimat lat 70. i bardzo dobra muzyka.


The Disney Afternoon Collection - 29 zł

Kolekcja starych gier z NES-a (czy też Pegasusa), w której znajdziemy chociażby Chip n' Dale'a czy Darkwing Ducka. Gry nie są długie, bo ich ukończenie zajmuje od godziny do dwóch, ale poza nimi dostajemy mnóstwo materiałów wspominkowych. Idealne dla kogoś, kto lubi grać w klasyki.


Transistor - 21 zł

Dawno nie pisaliśmy o Transistorze, a drugą grą ekipy Supergiant warto się nadal zainteresować. Ciekawa rozgrywka, świetny art design i muzyka zachęcają by poświęcić grze kilka godzin naszego wolnego czasu.

 

Tagi: co kupić playstation 4