Kacper Mądry Kacper Mądry 27.04.2018 17:35
Battle Chasers: Nightwar ze sporymi zmianami na PlayStation 4
527V

Battle Chasers: Nightwar ze sporymi zmianami na PlayStation 4

Battle Chasers: Nightwar otrzymało łątkę, która wprowadza sporo zmian do gry. Czego powinniśmy się spodziewać?

Battle Chasers: Nightwar jest niezwykle udanym jRPG, które jest przyjazny dla europejskich graczy. Produkcja zdobyła bardzo dobre oceny, a teraz powinna być jeszcze lepsza.

Battle Chasers: Nightwar z datą premiery na Nintendo Switch!

Nowa aktualizacja zmienia sporo, jednak wybraliśmy dla Was najważniejsze modyfikacje w systemie zabawy. Od teraz mamy możliwość ponownego oglądania przerywników filmowych. W grze zniknął system, który wymagał od nas posiadania odpowiedniego poziomu postaci, w celu założenia danych części ekwipunku.

Oprócz tego zmniejszono czas potrzebny na grind (który w Battle Chasers: Nightwar i tak jest dość skromny), jednak początkowi przeciwnicy będą stanowić dla nas większe wyzwanie. Tryb Nowej Gry+ również przeszedł zmiany i stał się o wiele trudniejszy.

Battle Chasers: Nightwar działa teraz płynniej, a co najważniejsze - szybciej. Skrócono wszelkie czasy ładowania, które trwały zdecydowanie zbyt długo. Do tego wprowadzono mnóstwo mniejszych poprawek, które sprawiają, że gra jest przyjaźniejsza w odbiorze. Pojawiły się informacje dotyczące danych lokacji, a sam interfejs również został dopracowany.

Battle Chasers: Nightwar - zwiastun

 

Źródło: https://thqnordic.com/article/battle-chasers-nightwar-gets-huge-update-ps4-and-xbox-one

Tagi: Airship Syndicate Battle Chasers: Nightwar playstation 4 THQ Nordic