Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 26.04.2018 16:56
Final Fantasy XIV: Complete Edition w bardzo atrakcyjnej cenie
532V

Final Fantasy XIV: Complete Edition w bardzo atrakcyjnej cenie

Takiej promocji jeszcze nie widziałem. Final Fantasy XIV: Complete Edition przeceniony prawie o 60%! A to wszystko w oficjalnym sklepie Square Enix.

Final Fantasy XIV: Complete Edition to kompletne wydanie tego niezwykle popularnego MMORPGa. Zawiera w sobie podstawkę, dodatek Heavensward, dodatek Stormblood oraz 30 dni abonamentu. Pozwoli to każdemu zacząć komfortowo zabawę z tym wymagającym, ale satysfakcjonującym tytułem.

Recenzja: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS4)

W grze wcielamy się w bohatera, który w wyniku zbiegu okoliczności musi ratować świat zwany Eorzea. Szybko okazuje się, że czeka nas sporo przeciwności losu, ale razem z grupą przyjaciół stawimy im czoła. Gra stawia oczywiście na interakcję między graczami, pozwalając formować drużyny czy nawet zakładać gildię. Razem będziecie przemieszczać lochy i walczyć z paskudami je zamieszkującymi. Czeka na was 70 poziomów do wbicia i cała masa contentu do odkrycia.

Final Fantasy XIV: Stormblood - Trailer

Grę kupicie tutaj. Jej aktualna cena to 17 euro, czyli około 70 złotych za wersję PC. Wersja PS4 jest trochę droższa bo kosztuje 22 euro, czyli około 90 złotych. Taniej jednak nigdzie nie dostaniecie.

Źródło: https://store.eu.square-enix.com/eu/product/445774/final-fantasy-xiv-online-complete-edition-pc-download

Tagi: Final Fantasy XIV Online Complete Edition promocja Square Enix wideo