Anna Jurak Anna Jurak 26.04.2018 10:37
The Good Life - demo dostępne na PC
224V

The Good Life - demo dostępne na PC

Twórcy The Good Life wciąż potrzebują wsparcia finansowego, by dokończyć swój  projekt. Prototypowe demo może pomóc przekonać większą ilość osób.

Niespełna dwa tygodnie temu przybliżałam Wam grę The Good Life. Otrzymaliśmy właśnie nowe informacje na jej temat. Zgodnie z tym co podaje serwis Gematsu po ukończeniu produkcji gra ukaże się nie tylko na PC, ale również na konsoli PlayStation 4. Skupmy się jednak na tym, co możemy sprawdzić już dziś, a jest to udostępnione przez twórców prototypowe demo.

The Good Life, czyli jak przemienić się w kota

The Good Life trafiamy do małego miasteczka, w którym przyjdzie nam rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. Za dnia będziemy rozmawiać z mieszkańcami, a w nocy po przemianie w kota poszukamy poszlak.

Produkcja gry wciąż trwa, a to za sprawą brakujących funduszy. Projekt wesprzeć możecie pod tym linkiem - Kickstarter.

Pomóc w podjęciu decyzji czy warto to zrobić ma prototypowe demo. Pobierzecie je tu - demo. Twórcy podkreślają, że jest to wciąż prototyp, w którym możemy uświadczyć wielu błędów, ale mają nadzieję, że nam się spodoba. Wersja demonstracyjna zawiera przewodnik w postaci plików PDF, który szczegółowo opisuje schemat sterowania i trzy zadania poboczne.

Źródło: gematsu.com,

Tagi: demo pc playstation 4 the good life wersja demonstracyjna