Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 25.04.2018 13:01
Red Alert Online z pierwszym gameplayem
371V

Red Alert Online z pierwszym gameplayem

Kultowa strategia Red Alert powraca. Jednak nie na pecety, a na nasze telefony. Najnowszy materiał pozwala sprawdzić czy jest na co czekać. 

Po 9 latach od ostatniej odsłony seria Command & Conquer: Red Alert powraca. To nie pierwszy raz, kiedy marka trafia na systemy mobilne, bo w 2009 roku ukazał się Command & Conquer: Red Alert, a teraz otrzymamy Red Alert Online.

Nowy Red Alert to gra mobilna

Ostatni pełnoprawny Red Alert to Command & Conquer: Red Alert 3 z 2008 roku. Od tamtego czasu fani strategii czekają na powrót serii. Niestety na grę, która ukaże się na komputerach osobistych będzie trzeba jeszcze poczekać, ponieważ nowy Red Alert powraca jako gra mobilna stworzona przez chińskie Tencent. Patrząc jednak na to jak został zrobiony PUBG Mobile, sądzę że o jakość wykonania możemy być spokojni.

Twórcy postanowili nie trzymać fanów w niepewności i do Sieci trafił właśnie film prezentujący rozgrywkę Red Alert Online. Uprzedzam tylko, że materiał jest w języku chińskim. Można jednak zauważyć, że gra będzie oferowała widok izometryczny, rozbudowę baz i armii. Zaskakujące jest jedynie ustawienie kamery w pozycji pionowej, ale może twórcy jeszcze pracują nad możliwością rozgrywki w poziomie. Data premiery gry póki co nie jest znana.

Red Alert Online - gameplay

 

Źródło: Youtube (Command & Conquer Series)

Tagi: Android command & conquer iOS mobile Red Alert Tencent wideo