Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.04.2018 22:04
Destiny 2 - nowe informacje z DLC StrategOS
428V

Destiny 2 - nowe informacje z DLC StrategOS

Bungie pokazało wczoraj nam pierwsze materiały z drugiego DLC do Destiny 2 - StrategOS. Wybierzemy się na Marsa, ale tym razem dla odmiany - na pokryte lodową czapą krainy.

StrategOS pojawi się 8 maja (przedpremierowe zamówienie jest już w PS Store) i zabierze nas na pokryte śniegową kołdrą lokacje Marsa, dokładniej - Hellas Basin. Fabularnie akcja toczyć będzie się wokół Rasputina, który jak się okazuje, wcale nie jest w Starej Rosji, a właśnie na Marsie.

Warmind - drugie DLC do Destiny 2 oficjalnie. Premiera w maju

Rasputin postanowił roztrzaskać satelity o lodowa powierzchnię Marsa, tym samym budząc spod lodu mroźne wersje Roju. Wyruszamy więc jako strażnik sprawdzić co powoduje takie zachowania u StrategOSa, który przecież miał chronić Ziemię.

Przewodniczką i jednocześnie handlarzem będzie Ana Bray, która stara się wyjaśnić połączenie Rasputina, Strażników i Clovis Bray. Ana jest też główną bohaterką poniższego zwiastuna.

Destiny 2 - zwiastun dodatku StrategOS

Wraz z dodatkiem, w grze pojawią się trudniejsze aktywności. Escalation Protocol jest de facto trybem hordy, który ma nas zająć na dłużej. Publiczne wydarzenie nie będzie ograniczone jakimkolwiek licznikiem, więc będziemy mogli zajmować się nim non stop. Fal będzie siedem, każda zakończona walką z bossem.

Trzeci sezon w Destiny 2 przyniesie także nowe rangi w trybie Tygla, oczywiście nową broń, poprawki w balansie, a także opcję prywatnych meczów w trybie PvP.

Powtórkę całości zobaczycie poniżej.

Tagi: