Daniel Stroński Daniel Stroński 25.04.2018 08:42
Far Cry 5. Wybuchowy Live Event wystartował, do zdobycia nowe auto i strój
328V

Far Cry 5. Wybuchowy Live Event wystartował, do zdobycia nowe auto i strój

Far Cry 5 zakończyło wczoraj wydarzenie społecznościowe z rozjeżdżaniem zwierząt i rozpoczęło nowe. Tym razem jest bardziej... wybuchowo.

Far Cry 5 kontynuuje cotygodniowe wyzwania społecznościowe z nagrodami. Tydzień temu rozjeżdżaliśmy wrogów, by zdobyć quada z unikalnym malowaniem oraz strój. Teraz ruszył kolejny Live Event.

Far Cry 5. Przejeżdżaj ludzi i zwierzęta w nowym Live Evencie

Nowe wyzwanie nazwano Wysadzenie Pick-Upa (ang. Pick Up Blow Up) i musimy w nim zniszczyć 15 pojazdów kultu materiałami wybuchowymi - dynamitem, granatami, bombami rurowymi oraz minami zdalnymi i zbliżeniowymi. Nagrodą jest samochód 1970 Kimberlite ZZ "Kultobójca" (który prowadzi się praktycznie tak samo jak samochód sportowy z wyzwania Clutcha Nixona) oraz strój "Wyznawca incognito".

W materiały wybuchowe najłatwiej zaopatrzyć się w dowolnym sklepie, jeśli tylko macie wykupiony talent Czarny Rynek. Pojazdy kultu jeżdżą po świecie i wystarczy chwilę postać na ulicy, by jakiś akurat przejeżdżał. Przeszliście grę i nie widzicie takowych w okolicy? Pozostaje zrestartować posterunki z poziomu menu głównego gry, a następnie pójść do dowolnego miejsca przejętego przez edeniarzy, wywołać alarm i poczekać, aż przyjadą posiłki (zwykle dwa wozy). Wypatrujcie także zaparkowanych pojazdów kultu na miejscu, bo nawet jeśli w środku nie ma wrogów, i tak zaliczą się do Waszego postępu.

W galerii poniżej zobaczycie z bliska nowy samochód.

Źródło: Twitter (@FarCrygame)

Tagi: far cry 5 live event pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal