Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.04.2018 20:48
Powstanie nowa filmowa adaptacja Dooma?
429V

Powstanie nowa filmowa adaptacja Dooma?

Doom w wydaniu filmowym nie zginął. Wygląda na to, iż po kilku latach od premiery średnio udanej ekranizacji, możemy dostać kolejną.

Wygląda na to, iż możemy dostać kolejną filmową adaptację Dooma. Informację tę zdradziła aktorka Nina Bergman, która napisał na Twitterze, iż niedługo wybiera się do Bułgarii aby pracować na planie Dooma.

Filmowe The Division od twórcy Deadpoola?

Wow, robię następnego Dooma z Universal Pictures. Podpisałam wszystkie papiery, wracam do Bułgarii aby znowu pracować z częścią moich ulubionych ludzi. Film będzie miał świetnego reżysera, czuje się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie.

W swoim kolejnym tweecie dodała, iż nowy Doom z pewnością będzie lepszy od filmu z 2005 roku, wszystko przez – jej zdaniem – o wiele lepszy scenariusz.

Przypomnijmy, iż Doom z 2005 roku nie porwał widzów i krytyków i co istotniejsze nie udało mu się nawet zwrócić swojego budżetu, który wynosił 60 milionów dolarów. Z tego też powodu wypowiedź Bergman może wydać się zaskakująca, mało kto stawiał iż możemy doczekać się kolejnej filmowej adaptacji tego growego klasyka.

Według portalu Bloody Disgusting, wciąż musimy poczekać na oficjalne ogłoszenie dotyczące tego obrazu, nie znamy również żadnych informacji o obsadzie, reżyserze i scenarzyście. W tym momencie pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość.

 

 

Źródło: http://www.looper.com/118930/new-doom-movie-way-according-actress-tweet/

Tagi: adaptacja doom universal pictures