Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.04.2018 09:55
Tak wyglądał prototyp God of War z 2015 roku
1408V

Tak wyglądał prototyp God of War z 2015 roku

Sony zorganizowało w nocy naszego czasu wielkie odliczanie do premiery God of War. W trakcie transmisji na żywo, w studiu obecni byli deweloperzy, w tym reżyserem Cory Barlog, którzy opowiadali o tworzeniu tej odsłony.

Poza ogólnymi informacjami, zdradzono nam chociażby jak wyglądała gra w 2015 roku, gdy Cory Barlog przyniósł swój prototyp do Sony i pokazał, co chce zrobić z serią God of War.

Premiera God of War już dzisiaj. Tak wygląda tryb Photo

Pierwsze co rzuca się w oczy to oczywiście grafika oraz niedopracowana wtedy jeszcze animacja. Oprócz tego, w prototypie walczyliśmy z ludźmi zamiast Draugrami. Cory zdradził, że wtedy pierwszy raz eksperymentowali z toporem i tym, jak będzie zachowywał się podczas walki. Barlog opowiada też, że pierwotnie planował menusy gry połączyć mocniej z samą rozgrywką, ale ostatecznie z pomysłu zrezygnował, gdyż było to przekombinowane i ludzie nie ogarniali jak wszystko działa.

Co ciekawe, ostatnia ze scen znalazła się praktycznie bez zmian w pełnej wersji, gdyż tak spodobała się osobom decyzyjnym w Sony Santa Monica.

God of War - prototyp gry z 2015 roku

 

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo