Kacper Mądry Kacper Mądry 19.04.2018 16:55
KORG Gadget. Twórz z przyjaciółmi muzykę elektroniczną
347V

KORG Gadget. Twórz z przyjaciółmi muzykę elektroniczną

KORG Gadget to niezwykle proste w obsłudze narzędzie do tworzenia własnej muzyki. Program wkrótce trafi na Nintendo Switch.

KORG Gadget jest programem za pomocą, którego możemy tworzyć swoje własne utwory. Deweloper zapowiedział przygotowanie wersji na Nintendo Switch.

Brawlout zmierza na PS4, będzie bohater z Guacamelee

KORG Gadget zawiera mnóstwo możliwości modyfikacji przygotowanych dźwięków co pozwala za pomocą kilku kliknięć tworzyć unikalne utwory. Najpierw wybieramy interesujący nas dźwięk konfigurując go tak, aby dopasować jego brzmienie, a następnie nakładamy go na oś czasu, gdzie ustalamy jego powtarzalność oraz inne opcje.

KORG Gadget w wersji na Nintendo Switch pozwoli jednak na wspólne tworzenie utworów! Aplikacja została przygotowana w taki sposób, abyśmy mogli w cztery osoby wspólnie pracować nad danym utworem. Ekran jest wtedy podzielony i wszyscy zajmują się danym dźwiękiem, który potem łączą w spójną melodię.

KORG Gadget - pokaz możlwości

Premiera KORG Gadget nastąpi 26 kwietnia, a jego cena wynosić będzie $48. Program jest dostępny również na iOS, gdzie kosztuje 189,99zł.

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/music-production-studio-korg-gadget-for-nintendo-switch-launches-april-26

Tagi: Detune KORG Gadget Nintendo Switch