Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.04.2018 21:39
Call of Duty: Black Ops 4 będzie rewolucją? Gra może być bez kampanii singlowej
767V

Call of Duty: Black Ops 4 będzie rewolucją? Gra może być bez kampanii singlowej

Hasłem przewodnim Call of Duty: Black Ops 4 jest "Zapomnij o tym, co znasz". I wygląda na to, że dotyczyć będzie to także tego, jaką zawartość dostaniemy wraz z nową odsłoną Call of Duty.

Call of Duty: Black Ops 4 pojawić ma się 17 października tego roku. Treyarch jak każde studio pracujące nad serią Call of Duty miało ponad 2 lata na opracowanie nowej odsłony. Gdy Infinite Ward i Sledgehammer zabrały się za coś nowego, Treyarch postanowiło kontynuować Black Opsa.

Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 bez trybu multiplayer

Wielu, w ty mautor, liczyło na kolejną ciekawą kampanię singlową. Ale okazuje się, że możemy się tego nie doczekać. Polygon, po rozmowach z osobami bliskimi dewelopera podało informację, że Black Ops 4 ma kompletnie zmienić serię Call of Duty. Wraz z premierą dostaniemy przebudowany tryb multiplayer, rozbudowane Zombie i... to tyle. Zabraknie kampanii fabularnej.

Activision proszone o komentarza nabrało wody w usta. Według informatora, Call of Duty: Black Ops 4 dostępne będzie z multiplayerem i Zombie, a rolę singlowej historii ma pełnić remaster Call of Duty: Modern Warfare 2, które znowu pozbawione ma zostać trybu dla wielu graczy.

Co ciekawe, Polygon sugeruje, że brak kampanii w Call of Duty: Black Ops 4 nie jest do końca decyzją kreatywną, a raczej wymuszoną przez ograniczony czas na stworzenie czegoś dobrego. Czy dostaniemy kampanię po premierze? Nie wiadomo. Jeśli plotka się potwierdzi, wielu graczy będzie zawiedziona.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/4/17/17248230/call-of-duty-black-ops-4-single-player-cod-blops

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 pc playstation 4 Treyarch