Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.04.2018 09:08
Castlevania: Grimoire of Souls trafi na iOS
474V

Castlevania: Grimoire of Souls trafi na iOS

Dobra wiadomość - wraca Castlevania. Zła wiadomość - Castlevania: Grimoire of Souls to gra na smartfony i będzie dostępna wyłącznie w Japonii. Przynajmniej na początku.

Konami zapowiedziało Castlevania: Grimoire of Souls, nową grę z serii, która trafi w tym roku na smartfony oparte na systemie iOS. Na początku - wyłącznie w Japonii. Ale później może doczekamy się wydania także w Europie i USA.

Castlevania: Symphony of the Night powraca za sprawą figurek

Castlevania: Grimoire of Souls będzie grą nastawioną na sieciową współpracę z innymi graczami, oferując także opcję rywalizacji w pojedynkach 4 na 4. W grze dostępni będą bohaterowie poprzednich odsłon, na co wskazuje główny artwork. Widzimy na nim. m.in. Somę, Alucarda, Marię, Shanoa'ę, Simona Belmonta i Charlotte. W grze jako ważni w fabule pojawia się też Genya Arikado oraz Lucy.

Rozgrywka w Castlevania: Grimoire of Souls przypominać będzie poprzednie odsłony z gatunku Metroidvanii.  Będziemy rozwijali naszą postać, szukali jej lepszego ekwipunku by poznać historię, w której Dracula ma zostać kolejny raz wskrzeszony. To, co Castlevania: Grimoire of Souls wyróżni, to opcja rozegrania w dowolnym momencie misji w kooperacji z innymi graczami.

W trybie rywalizacji będziemy mierzyli się w dwóch, czteroosobowych drużynach. Castlevania: Grimoire of Souls zaoferuje także muzykę z poprzednich odsłon serii.

Źródło: https://www.konami.com/games/castlevania/gos/

Tagi: Castlevania: Grimoire of Souls galeria konami