Anna Jurak Anna Jurak 17.04.2018 09:57
Fortnite tak wciągające, że nawet prawdziwe tornado nie było w stanie przerwać rozgrywki
1008V

Fortnite tak wciągające, że nawet prawdziwe tornado nie było w stanie przerwać rozgrywki

Anton Williams to zdecydowanie jeden z najbardziej zapalonych graczy Fortnite'a. Nawet tornado za jego oknem nie sprawiło by przestał myśleć o trwającej rozgrywce. 

To, że Fortnite jest wciągające wiemy doskonale. Wie o tym także Anton Williams, który kontynuował rozgrywkę nawet gdy zauważył przez okno zbliżające się tornado, 

Cliff Bleszinski oskarża Epic Games o podkradanie jego pracowników

Wszelkie klęski żywiołowe nie są tematem do żartów. Nie inaczej jest w przypadku tornada. Pani reporter przeprowadziła rzetelną rozmowę z poszkodowanymi. Jednak to co przykuło uwagę osób obeznanych w świecie gier, to wypowiedź Antona Williamsa, który mimo zbliżającego się tornada spokojnie grał w Fortnite.

Fortnite - rozmowa z chłopakiem, który grał w Fortnite podczas tornada

Chłopak opowiada zaistniałą sytuację w następujący sposób:

Siedziałem w domu i grałem w Fortnite. Nagle usłyszałem jakiś dźwięk, wyjrzałem przez okno i wtedy zobaczyłem jak dachy domów na przeciwko mnie odpadają. Usiadłem z powrotem, bo chciałem spróbować dokończyć rozgrywkę.

Było coraz gorzej, zbliżało się do linii energetycznych, więc powiedziałem mojej siostrze i siostrzeńcowi żeby poszli do łazienki - tam będziemy bezpieczni.

Na pytanie "O czym myślałeś gdy chowałeś się z nimi w łazience?" Anton odpowiedział:

Szczerze mówiąc cały czas myślałem o grze, ale miałem też nadzieję, że wszyscy wokół są cali. Gdy wyszedłem na zewnątrz by sprawdzić co z sąsiadami, powiedzieli, że wszystko jest w porządku.

Jedni powiedzą, że był to przejaw głupoty, a inni docenią zimną krew chłopaka. Co sądzicie? 

Źródło: YouTube (WXII 12 News)

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing news wideo