Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.04.2018 19:31
Toy Story 4 z potwierdzoną datą premiery
510V

Toy Story 4 z potwierdzoną datą premiery

Bohaterowie Toy Story powrócą. Datę premiery czwartej części serii, potwierdził na Twitterze jej reżyser.

Josh Cooley – reżyser czwartej części Toy Story potwierdził, iż premiera tego filmu nastąpi w dotychczasowo planowanym terminie. Mimo zamknięcia trylogii w świetnym stylu, Pixar postanowiło powrócić do swoich kultowych bohaterów i jeszcze raz zaprezentować nam ich przygody.

Nowy Terminator zaliczy opóźnienie

Projekt został ogłoszony po raz pierwszy w 2014 roku i od tego czasu jest w ciągłym rozwoju, w ostatnim czasie przeszedł jednak pewne perturbacje. Z prac nad nim, z powodu różnic kreatywnych, zrezygnowali scenarzyści - Rashida Jones i Will McCormack. Ich miejsce zajęła Stephany Folsom.

Datę premiery Toy Story 4 potwierdził na Twitterze Cooley, wrzucając na swój profil poniższe zdjęcie z cyfrą 4. Podpisał je znaczącym „21 czerwiec, 2019”.

Biorąc pod uwagę fakt, iż produkcja filmów animowanych zajmuje kilka lat, można założyć, iż scenariusz czwartego Toy Story nie był mocno przerabiany. Być może powodem tego jest fakt, iż Pixar postanowił trzymać się pierwotnego planu, co do premiery swojej animacji. Jaki efekt przyniesie ta decyzja, przekonamy się już następnego lata.

 

 

 

Źródło: https://screenrant.com/toy-story-4-release-date-2019-confirmed/

Tagi: Disney pixar toy story 4