Anna Jurak Anna Jurak 10.04.2018 14:11
Animal Super Squad - gra produkcji PewDiePie'a trafi na kolejne platformy
349V

Animal Super Squad - gra produkcji PewDiePie'a trafi na kolejne platformy

Animal Super Squad studia DoubleMoose, które tworzy między innymi PewDiePie, będzie dostępne na większej ilości platform. Na które konsole postawili deweloperzy?

O tym, że popularność nie zawsze jest łatwa, PewDiePie przekonał się już nie raz. Jednak studio deweloperskie, które współtworzy, ma się całkiem dobrze, ponieważ właśnie ogłosiło, że Animal Super Squad trafi na kolejne platformy. 

PewDiePie odpowiada na oskarżenia związane z braniem pieniędzy za pozytywne opinie

Animal Super Squad to platformówka od studia DoubleMoose. Tworzą je Trevor Snowden, Felix Kjellberg (Pewdiepie) oraz Armin Ibrisagic, który projektował Goat Simulator. Celem gry jest wystrzelenie naszej postaci oraz dotarcie w jednym kawałku na koniec wypełnionego pułapkami poziomu. Gra daje duże pole do popisu graczom, pozwalając im tworzyć własne poziomy.

DoubleMoose opublikowało listę platform na jakie się zdecydowali:

Dlaczego konsola Xbox One nie została wybrana?

Wydanie gry na konsolę Xbox nie jest wcale droższe, jednak wymaga tyle samo pracy. Nintendo Switch jest odrobinę lepsze dla gier niezależnych, a nasi programiści mają już doświadczenie w przenoszeniu gier na konsolę PlayStation 4. Chcielibyśmy dokonać tego również na Xboksie, ale czas pozwala nam na przeniesienie gry jedynie na dwie konsole.

Obecnie tytuł widnieje na Steamie jako gra we wczesnym dostępie. Finalny produkt może się różnić od tego, co już znamy. Deweloperzy zapewniają, że uwzględnią opinie, które zebrali od graczy podczas Early Access, oraz zdradzają swoje plany:

Chcemy, by korzystanie z map innych osób było możliwie łatwe oraz przyjazne dla użytkownika, nawet jeśli nie jest on zainteresowany tworzeniem map dla społeczności. Chcemy również zwiększyć podstawową zawartość gry, co oznacza dodanie nowych postaci, pojazdów i innych rzeczy do odblokowania.

Animal Super Squad - zwiastun 

Źródło: Twitter (@DoubleMoose), Steam (Animal Super Squad)

Tagi: Animal Super Squad DoubleMoose nintendo Switch pc PewDiePie playstation 4 wideo