redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 08.04.2018 20:14
PlayStation 5 w 2018? A może w 2019? Jaka jest wasza opinia?
2061V

PlayStation 5 w 2018? A może w 2019? Jaka jest wasza opinia?

Premiera PlayStation 5 będzie pojawiać się coraz częściej w kolejnych pogłoskach. Analitycy przewidywali początkowo, że nastąpi ona w 2019 roku, ale później zmienili je na 2020. Z drugiej strony, pierwsze plotki mówią już o 2018. Jak widzicie to wy?

Zmiana generacji konsol od zawsze budzi emocje graczy. Gdy PlayStation 3 na rynku było obecne dłużej niż wcześniejsze konsole Sony, analitycy przewidywali śmierć konsol stacjonarnych i rosnąca popularność mobilnych produkcji. Na szczęście dla nas - się pomylili i PS4 okazało się gigantycznym sukcesem przywracając wiarę w gry wielu wydawcom.

Kilka lat później, powoli stajemy przed faktem powolnego końca tej generacji konsol. Oczywiście przed nami jest jeszcze mnóstwo interesujących premier. W samym 2018 roku dostaniemy God of War, Red Dead Redemption 2, Spider-Mana czy kolejną odsłonę Battlefielda. Jednak niektórzy spoglądają już w przyszłość.

To, kiedy pojawi się PlayStation 5 zależy od wielu czynników, a popularność i świetna sprzedaż nie sugerują, że konsola trafi do sprzedaży zbyt szybko. Oczywiście pomysły Sony to jedno, a oczekiwania graczy to coś innego. Dlatego oddajemy wam ankietę i zachęcamy do dyskusji - kiedy PS5 powinno pojawić się w sprzedaży.

Tagi: playstation 5 sony