Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 05.04.2018 19:11
Shaq Fu: A Legend Reborn z datą premiery
281V

Shaq Fu: A Legend Reborn z datą premiery

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy lubią się pokazywać i nierzadko możemy spotkać ich w grach. Tym razem padło na Shaquille'a O'Neala, który pierwszy raz od 1994 roku wystąpi we własnej produkcji.

Prawie ćwierć wieku temu ukazała się gra Shaq Fu, która delikatnie mówiąc nie została ciepło przyjęta. Druga część  bijatyki sygnowanej nazwiskiem legendarnego koszykarza NBA właśnie otrzymała datę premiery.

Shaq Fu: A Legend Reborn na zwiastunie premierowym... bez premiery

Shaq Fu: A Legend Reborn to gra z gatunku beat'em up, w której głównym bohaterem jest były zawodnik takich drużyn jak Los Angeles Lakers czy Orlando Magic, Shaquille O'Neal. W najnowszej grze musi on przedzierać się przez hordy gwiazd Hollywood, aby pomścić swojego mistrza sztuk walki. Zapowiedź informuje nas także, że protagonista będzie miał do dyspozycji różnego rodzaju bronie i ulepszenia.

Gra ukaże się 5 czerwca na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. W wersji cyfrowej będzie ona kosztować 19,99 dolarów. Z kolei cena pudełkowego wydania Shaq Fu: A Legend Reborn na konsolach Sony i Microsoft to 29,99 dolarów, a na Nintendo Switch 39,99 dolarów. Jeżeli jednak do 10 czerwca 2017 roku zakupiliście na przenośną konsolę Japończyków grę NBA Playgrounds to produkcję z Shaqiem otrzymacie za darmo.

 

 

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/shaq-fu-a-legend-reborn-launches-june-5

Tagi: Big Deez Production nintendo Switch pc playstation 4 Shaq Fu: A Legend Reborn xbox one