Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 05.04.2018 18:47
Odszyfrowano archiwa Overwatch - misja Odwet
332V

Odszyfrowano archiwa Overwatch - misja Odwet

Nie da się ukryć, że historia uniwersum Overwatch przyciąga uwagę wielu osób. Dzięki odszyfrowaniu archiwum Overwatch będziemy mogli poznać kolejny element fabularnej układanki.

W zeszłym roku mieliśmy okazję poznać kawałek historii Overwatch dzięki wydarzeniu nazwanemu Insurekcja. Towarzyszyliśmy wtedy Tracer podczas jej pierwszej misji. Zamieszki na King's Row przybrały na sile i to naszym zadaniem było je powstrzymać. Tym razem archiwa pozwolą spojrzeć nam na drugą stronę barykady. Poznamy fragment historii złowrogiej organizacji Blackwatch.

Oto jak Overwatch będzie walczył z toksycznym zachowaniem

W trakcie misji wcielimy się w role Reapera, McCree, Genjiego oraz Moiry. Fabuła będzie miała miejsce rok przed powstaniem i rozegra się w Wenecji na mapie Rialto. Przyjdzie nam zmierzyć się z siłami Talona. Dodatkowo Rialto pojawi się jako mapa PvP, jednak najpierw będzie musiała przejść testy na serwerach testowych.

Zapowiedź wydarzenia Odwet:


Tak jak ostatnio, wydarzenie rozegramy w czteroosobowym co-opie. Do wyboru dostaniemy tryb fabularny, w którym wykorzystamy wspomniane wyżej postacie, oraz tryb swobodny, który pozwoli nam zbudować drużynę z wszystkich dostępnych postaci. Dodatkowo wprowadzone zostaną specjalne tabelki statystyk, które ułatwią śledzenie postępów w wydarzeniu. Odwet rozpocznie się 10 kwietnia.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JMgzvpqzdTU

Tagi: Activision Blizzard Blizzard news Overwatch pc PlayStation 4 wideo